Foto Galeria

Gościmy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Home O nas
PDF Drukuj Email

Całoroczne Centrum Szkolenia Żeglarskiego
przy
Sekcji Żeglarskiej Klubu Sportowego POSNANIA

Jesteśmy na rynku szkoleń żeglarskich od 1986 roku !

Co roku przez pokłady naszych jachtów szkoleniowych przewija się po kilkadziesiąt osób o zróżnicowanym przekroju wiekowym. Najmłodsi to dwunastolatkowie a najstarszy kursant w momencie uzyskania patentu żeglarza jachtowego miał ukończone 69 lat (egzamin jak większość naszych kursantów zdał za pierwszym podejściem).

Wielu zarażonych bakcylem żeglarstwa na naszych kursach posiada dziś patenty kapitańskie i prowadzi rejsy po morzach i oceanach.

o nas

Znaczna grupa wyszkolonych przez nas żeglarzy zasiliła szeregi członków Sekcji Żeglarskiej naszego Klubu. Są i tacy, którzy pozakładali własne Kluby lub propagują piękną ideę uprawiania żeglarstwa w swoich środowiskach zlecając nam organizację imprez żeglarskich oraz regat turystycznych dla swoich firm. W ostatnich latach są to regaty o randze ogólnopolskiej.

Kadra naszych doświadczonych instruktorów żeglarstwa PZŻ od lat zaangażowała się w akcję „Żagle dla wszystkich” prowadzoną przez Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych, ośrodków opiekuńczych i wychowawczych, szkół specjalnych.

Naszym celem jest popularyzacja tematów związanych z żeglarstwem a przede wszystkim solidne przygotowanie do samodzielnej i bezpiecznej żeglugi.

 

REFERENCJE

Wyższa Szkoła Logistyki
Działyński i Judek

Spółdzielnia Akademik

 

referencje krotoski

Volkswagen Berdychowski

 System Kan-therm

 agcor

 

 


Pogoda dla Żeglarzy

meto.icm.edu.plwww.zagle.pogodynka.plwww.pogodynka.plwww.windguru.czwww.facebook.com

 
kurs żeglarski, szkolenia żeglarskie, sternik jachtowy, czarter jachtu, rejsy morskie, rejsy szkoleniowe
Copyright 1998-2013 szkolenia-zeglarskie.eu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Jacht.pl